Kancelář

Privátní investiční konzultant – Petr Krajcigr EFA

V roce 2015 jsem získal titul European Financial Advisor. Zabývám se poradenstvím. Radím jak správně nastavit investice, správně využít dobrého úvěru a neplatit moc peněz za zajištění příjmu.
Specializuji se na investování a tvoření portfolia pro Finanční nezávislost. Pomáhám budovat majetek klientů a ochraňovat ho.

Také se zabývám zajištěním rizik zejména osobních financí rodin, fyzických osob nastavením. Mými klienty jsou v současné době zejména manažeři, majitelé menších i větších firem. Mou nejdůležitější rolí je být efektivním průvodcem na cestě k finanční nezávislosti.

Své zkušenosti v tomto oboru sbírám již více jak 18 let a díky tomu obhospodařuji majetek klientů v investicích celkové výši cca 150 mil Kč. Pomohl jsem již cca 2000 klientům zabezpečit jejich příjem, investovat peníze nebo zajistit bydlení. Jsem správce majetku cca 150 rodin.

V rámci společnosti DRFG a.s vyhledáváme investiční příležitosti na trhu.
Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím private equity investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech.
Web:
http://www.pkfinance.cz
http://www.financehb.cz
Adresa:
Dolní 132 (dům U Kozlíčků)
580 02 Havlíčkův Brod
Vysočina
Mobil:
+420 777 820 080
E-mail:

Fakturační údaje:

Petr Krajcigr

Nad Žlábkem 3758
580 01 Havlíčkův Brod

IČO: 63585740
Plátce DPH: Ne

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: